This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Фірмовий конверт рекламне обличчя компаніїРозсилка листів і рекламних пропозицій сьогодні все частіше знаходить електронну форму, поступово витісняючи паперові конверти. Як часто буває, після чергової міської виставки у Вашому арсеналі накопичилася безліч візиток з вказаною електронною адресою, на яку Ви безуспішно намагаєтеся відправити рекламний аркуш своєї компанії і отримати відгук. Частенько це марна трата часу, оскільки дана адреса може використовуватися лише в інформаційних цілях або розважальних, а листи від невідомого користувача переміщаються в теку спам.
Основна перевагапаперовоголиста над віртуальним це здатність доставити послання в руки до призначеного адресата і представити Вас як компанію вже на етапі презентації яскравим фірмовим конвертом. Досить широкий круг представників малого і крупного бізнесів не може гарантувати повну обізнаність його учасників один про одного. Саме фірмовий конверт рекламне обличчя компанiї розповість потенційному клієнтові або майбутньому діловому партнерові про Вашу появу на ринку. Поглянувши на привабливий дизайн конверта, одержувач обов’язково зацікавиться прихованою в нім інформацією.
Схожа ситуація складається у випадку, якщо лист відправлений за домашньою адресою – ефект прочитання вищий. Перш за все, адресат одержить лист особисто в руки, крім того, на прочитання особистої кореспонденції в теплій, домашній обстановці і часу більше. Присутність фірмового логотипу на конверті навіє господареві спогаду про Вашу фірму, посіє в душі довіру і підштовхне до ухвалення позитивного рішення скористатися Вашою пропозицією. Виходячи з багаточисельних чинників, слідує однозначний висновок, що фірмовi конверти до цього дня залишається дуже важливою деталлю як в ділових колах, так і в особистому спілкуванні.
Особливу значущість в документообігу несе ділова кореспонденція, що вимагає ретельної реєстрації, учетності і систематизації при пересилці. Чорнова робота факсу потребує фінального закріплення оригінальним документом, збереження якого має право гарантувати фірмовий конверт. Як засіб рекламної і іміджевої дії він повинен містити логотип компанії, сам лист або комерційна пропозиція має бути виконане на фірмовому бланку, дизайн конверта і бланка в одному корпоративному стилі. Низька вартість i друк конвертiв онлайн допоможе заощадити бюджет фірми, а показний вигляд фірмового конверта створить враження про Вас, як про міцну, надійну і стійку компанію. Як творчу ідею можна представити паперового «голуба» у вигляді конверта-листівки, конверта-запрошення.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 96 оценок. 36 пользовательских отзывов.