This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Дизайн і друк рекламного каталога«Давайте познайомимося?! Розкажіть що-небудь про себе, хочу з Вами дружити, по-більше дізнатися про Вас» – чи часто Вам в житті доводилося чути подібні речі? Напевно, так! Щоб справити хороше враження на співбесідника, Ви з’являлися в найвишуканішому вбранні, в думках готували особисту біографію, випускаючи з уваги неприємні життєві моменти. Головне завдання: розташувати до себе людину, змусити її повірити Вам, звертатися у випадках необхідності, ділитися зв’язками, проблемами і навіть секретами.
Тепер, давайте на мить перейдемо в світ матеріального: робоча обстановка, Ви – успішний менеджер і готові продавати свій товар! Що робитимете, як представите його клієнтові? На даному етапі знадобиться уміння візуалізувати! Уявіть, що Ви особисто йдете на устрiч, підготуйте «вбрання» для своєї продукції. Кращого варіанту не знайти, чим якісний дизайн i друк рекламного каталога. Зберіть головну продаючу інформацiю про підприємство воєдино і вдало розмістить на глянсових сторінках.
Макет каталога має бути продуманий грамотно, в цьому випадку переважно звернутися до фахівця за допомогою в розробці дизайну рекламного каталога. Коли клієнт бере в руки каталог, він, в першу чергу, звертає увагу на обкладинку. Від того якою буде обкладинка, її дизайн, якiсть друку – залежить перше враження читача, а його гiдно справити iнодi можна лише один раз. Сьогодні в трендi хитромудрі, креативні форми, що виділяються серед стандартних міні-книжок. Такий рекламний каталог займає почесне місце на робочому столі будь-якого підприємця.
Перейдемо до сторінок: саме тут заслужені 70% вільного місця відведені зображенням, яскравість і барвистість яких гарантує лише якісний цифровий друк вiзиток та іншій продукції. Частенько виходить так, що клієнт перегорне всi cторiнки, розглядаючи ілюстрації, а вже після, приступає до прочитання тексту. Каталог без ілюстрацій не цікавий, тому до підбору фотографій і зображень для каталога слід підійти особливо ретельно.
Не менш важливий текст, його прозорість. Рекламний каталог повинен нести інформацію про товар, ціну, акцii, контактні дані. Зайва перенасиченість словами посилить ситуацію, все повинно бути максимальне просто і доступно. Особливу увагу варто звернути на розмір шрифту, адже дрібний, стандартний шрифт не читабельний. Слова уміють продавати і вимагають особливої вистави за допомогою різновидів матеріалів друку.
Виготовлення друкованой продукцiї виробляється в масовій кількості, тут на допомогу Вам прийдуть добросовісні служителі поліграфічної компанії. Пам’ятаєте! Продаючий рекламний каталог одна з головних складових успіху у формуванні іміджу компанії і просуванні товарів і послуг.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 79 оценок. 23 пользовательских отзывов.