Photo et vidéo

UBU de publicité sur Internet
Statistiques du site


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

UBU de publicité sur Internet

Notre podìâmi de napovnene de vie, émotions et masse d’agréables moments, Rappelant que, Nous allons profondément dans le passé et comme nouveau connaissent ces moments merveilleux…

Et n’oubliez pas tous, Malheureusement, ne personne ne saurait. Événements les plus importants, qui reste brillante et couleur photo, з часом тьмяніють, а деколи й зовсім розчиняються та зникають

З часу коли з’явилися фотоапарати та відеокамери це здавалось б не є проблемою, але що робити коли якість ваших відбитків та відсутність досвіду фотографа значною мірою негативно відбивається на кінцевому результаті? Додаткова обробка фото завжди допоможе у цьому.

Обробка фото здійснюється в залежності від ваших побажань. Знімається ефект «червоних очей», проводиться ретушування (забирання зморшок, інших небажаних деталей), montage, створення колажів, обробка весільних фото, художній дизайн (домальовування додаткових нюансів) тощо.

Обробка фотографій включає в себе широкий спектр послуг:

коррекцію світла, кольорів;
зміна яскравості, контрастності, насиченості кольору, регулювання колірного балансу, шуму, різкості знімка;
видалення зайвих деталей;
зміна фону;
часткове або повне знебарвлення.

Обробка фото також дозволяє виконувати реставрацію та відновлення різних ушкоджень фотографії, надавати колір чорно-білим знімкам. При обробці фото можна змінити розмір зображення і значно поліпшити його якість. Можна якісно зменшити фото для носіння в гаманці, ou, Au contraire, зробити плакат з портретом коханої людини.

Як часто ви довірялисявміючимспівробітникам або друзям, а потім, через купу часу отримували щось незрозуміле, засвічену, або просто зіпсовану подобу на фото? Обробка фотоскладний і трудомісткий процес, що вимагає не просто умінь, а ще й великого досвіду роботи в потрібному жанрі.

Наші фахівці нададуть Вашому фото абсолютно новий вигляд, який подарує Вам масу незабутньо приємних вражень!


UBU de publicité sur Internet

UBU de publicité sur Internet
site Web 10 ИЗ 10 НА ОСНОВЕ 63 ОЦЕНОК. 21 critiques des clients.