Photo et vidéo

UBU de publicité sur Internet
Statistiques du site


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

UBU de publicité sur Internet

Nous avons tous films préférés… Mais notre préféré filmer sans équivoque et restera à jamais un film sur notre mariage… Vidéo – Il s’agit d’une excellente occasion de nouveau de retour dans la journée de vos vacances, Revivre une fois de plus il, éclat de rire, et peut-être poplakati, du bonheur.

Envisager de, що немає потреби переконувати Вас у тому, що відеооператор повинен бути на весіллі обов’язково. Alors, що може оператор зробити для Вас?

Варіант перший.
Оператор просто знимкує Ваше весілля і накладає музику на відео. Ви отримуєте відеокасету або СD-диск, вартість яких обумовлюється окремо.

Варіант другий.
Оператор знимкує Ваше весілля, використовує при зйомці деякі відеоефекти і робить невеликий монтаж фільму, накладає музику. Ви також отримуєте відеокасету або СD-диск.

Варіант третій.
Оператор створює фільм про Ваше свято. Це включає в себе попередню розробку сценарію, зйомку Вашого знайомства абоІсторії кохання”, комп’ютерну обробку відзнятого відеоматеріалу, накладення комп’ютерних відоефектів, вставки кадрів з мультфільмів, фільмів, Ваших фотоальбомів, підбір і накладення музики і багато-багато іншого. В результаті Ви отримуєте готовий фільм про своє найкраще свято, який мало чим поступається голлівудським бестселерам!

Варіант четвертий.
Ваші друзі організовуютьлюбительськувідеозйомку. Після свята Ви віддаєте касету оператору, і він намагається зробити з неї відеофільм. Не обіцяємо Вам успішного результату в такому випадку. Parce que, жодному любителю, який знімає свята час від часу, ніколи не дотягнутися по майстерності до того, хто робить це регулярно і професійно.


UBU de publicité sur Internet

UBU de publicité sur Internet
site Web 7 ИЗ 10 НА ОСНОВЕ 53 ОЦЕНОК. 23 critiques des clients.