This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Це та картина, яку ви бачите своїми очима, незалежно від того, хороший у вас зір чи з певними дефектами. Справа в тому, що у кожного природне зображення своє, тому остаточного стандарту не існує. Більше того, наші очі як і наш мозок мають можливість адаптуватися: до освітлення, до відтінків, до розміру – в темряві ми бачимо краще, і якщо вийти на вулицю, очі деякий час звикають, втрачаючи можливість розрізняти кольори і світло більш точно ( те ж саме і навпаки); дивлячись вдалину деякі об’єкти починають виглядати чіткіше, а при розгляданні однорідних кольорів (наприклад, зеленого) очі починають помічати тонові розходження між ними.

На жаль, ні плівковий, ні цифровий фотоапарат такими характеристиками не володіє, і якщо око, умовно кажучи, окремо бачить небо і землю в ландшафтному кадрі, причому кадр цей динамічний («відео»), фотоапарат все фіксує за одну експозицію – як правило, недотримуючи землю і перетримуючи небо, так як небо все ж світліше, а експопара завжди тільки одна. Саме тому багатьма людьми вертикальні панорами і HDR сприймаються як більш близькі до того, що бачить наше око.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 54 оценок. 27 пользовательских отзывов.