This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Папір звичайний або дизайнерський картонЯк вибрати матеріал для друку візиток: папір звичайний або дизайнерський картон. Дотик – одне з головних людських відчуттів, дарил можливості сприймати за допомогою тактильних відчуттів. Коли ми виявляємо цікавість до предмету, пробуджується бажання його поторкати руками, оцінити і відчути. Грамотні підприємці і маркетологи, користуючись даною теорією, прагнуть «одягнути» товар в приємну оболонку або упаковку. Передбачимо, Ви прагнете продати що-небудь за допомогою візитки, яке перше відчуття виникає у людини, коли вона отримує в руки Вашу візитну картку? Задоволення від дотику, який забезпечує правильно підібрана поверхня друку для візитної картки. Слідує виснов, що мало зробити якісний макет візитки, його ще потрібно доповнити якісною основою.
Найпоширеніші папери для друку візиток це стандартний білий крейдований папір і дизайнерський картон. Творча натура дизайнерів послужила поштовхом для створення цікавих фактурних видів паперівдизайнерського картону. Будьте упевнені, що покупець оцінить старання у виборі матеріалу для візитної картки. Крім того, у Вас є можливість вибору не лише різних фактур, але і підібрати колір паперу залежно від макету візитки. Друк на дизайнерському картонi зайняв особливе місце серед матеріалів, використовуваних в поліграфії, будучи якісним матеріалом для створення іміджевої продукції. Продукцiя виконана на дизайнерському картоні збільшує шанси завоювати увагу потенційного покупця.
Настільки яскраве можливостей дизайнерських паперів не відсовує на друге місце крейдований папір. Висока якість, щільність, чудовий матеріал для цифрового друку. можливість друку будь-якого повнокольорового зображенія на обох сторонах візитки без втрати кольорів, дозволяють сформувати строгий витриманий, як правило, корпоративний стиль візитної картки. Можливо, немає такої різноманітності фонових дизайнів, як в дизайнерського картону, але є легкість сприйняття тексту, що також надає потрібну дію на психологію людини. Замовляючи друк візиток на звичайному білому папері Ви можете бути упевнені, що всі відтінки в точності перейдуть на крейдовану поверхню, оскільки єднальні речовини мів і каолін відмінно утримують колір.
У двобоi між дизайнерським картоном і крейдованим папером немає переможців, адже кожен матеріал гідний уваги замовника. Ефективна дiя іміджевої продукції залежатиме від інформації, нанесеної на поверхню, пам’ятаєте про це. Вибір матеріалів для друку завжди за Вами, а замовити друк вiзиток онлайн Ви можете у нас!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 47 оценок. 22 пользовательских отзывов.