This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Брак в поліграфіїЩо прийнято мати на увазі під браком продукції? Це готовий виріб, який через свою низьку якість не може бути використаний по прямому призначенню. Якщо замовник вчасно не виявив брак в полiграфії на виході, то з ним доводиться зустрічатися кінцевому споживачеві. Що стосується рекламної поліграфії – досить педантичний момент. Іміджева продукція пропонує послуги від імені компанії, відповідно брак у такому разі недопустимий. Чи залишите Ви зацікавленому клієнтові свої візитки з незначним браком? Звичайно, нi! Що робити в таких випадках?
Розбіжності з приводу присутності браку як правило виражаються в двох аспектах: якість виробу і терміни виконання. Причому, з боку виконавця шаблони вiзиток i якість друку будуть гарними, а ось клієнт побачить свої недоліки і «обізве» роботу браком. У таких випадках потрібно керуватися нормативами, які підтримають звинувачену сторону. Сьогодні для друкарень друк вiзиток онлайн віртуальним адвокатом є встановлені норми цифровий друк вiзиток, що захищають права виробника:

вирішується зсув фарб при друці вiзиток в межах 0,1 мм;
на сторінках виробу не повинно знаходитися сторонніх часток: клеїв, муару, дрібного сміття;
не допускається передрук зображень на сусідній аркуш, і, навпаки, помітно тьмяна фарба порівняно з попередніми листами;
послідовність сторінок в рекламному каталозі або брошурі повинна відповідати макету;
поєднання текстових смуг допустиме не більше 2 мм;
повна відсутність механічних пошкоджень від обробних апаратів (брошурування, степлер);
при ламінації вiзиток щільність прилягання матеріалу повинна складати не менше 97%.

Якщо порушення все ж на користь замовника, представник друкарні вимушений повернути частину суми рівної частки збитку або переробити роботу. Можливо, даний факт послужить розчаруванням для більшості виробників поліграфічної продукції, але без браку готового товару не буває. Може не на першій партії, а на десятій, але він зустрінеться. Пояснення цьому просте – технології і зовнішні чинники, що впливають на виробничий процес. Наприклад, висока вологість в приміщенні стане причиною довгого висихання, внаслідок чого фарба може трохи змаститися.
Тепер питання термінів – так, це теж брак! Зажадати від виконавця матеріальної компенсації не удасться, але підключити додаткове устаткування (дублююче) може письмова заява від замовника. Сама краща і потужніша зброя, що збільшують оперативність персоналу друкарні – це співпраця і взаємоповга.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 68 оценок. 31 пользовательских отзывов.