This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Цiкавi факти з історії поліграфіїЗаглянемо в минуле і прочитаємо цікаві факти з iсторiї поліграфії. У перекладі із старогрецької мови «полi» означає «багато», а «графіті» – «пишу», іншими словами під поліграфією малося на увазі написання матеріалів друк в крупних масштабах. Відомі історичні діячі Середньовіччя потребували масcового поширення своїх рукописів, виникла потреба створення окремої галузі – поліграфії, яка займалася б розмноженням авторських екземплярів з метою освіти жителів.
Первинне книгодрукування винайшов в 1440 році німецький ювелір і грамотний винахідник Іоганн Гуттенберг, який зміг зробити букви рухливими. Подібна новина швидко поширилася по всьому світу, багато критиків і сьогодні вважають це справжньою промисловою революцією друку! Що було данним винаходом? Це були букви, вирізані їз металу, і під дією спеціального преса Гуттенберг відтискував ними рядки на папері. Винахідник добився різноманітності шести різних шрифтів друку, включаючи латинський алфавіт.
Проте, що цікаво, історія в цей же період оповідає про життєдіяльність церковного сторожа Лауренса Костера, який в цьому ж 1440 роцi почав учити своїх онуків читанню і додумався вирізати букви з дерева, після чого віддруковувати їх на папері. Так, він навчився друкувати книги за допомогою дощок, а після став виливати їх з олова або свинцю.
Не дивлячись на всі старання простих винахідників, ідея винаходу книгодрукування офіційно належить ремісникові Іоганну Фусту, який допоміг Гуттенбергу в розвитку його почину, привласнивши замість цього всі права на винахід. Жителі, особливо служитель церкви, не могли визнати друкарське ремесло і розглядали друк книг, у тому числі Біблії, як витівки сатани і наказували спалювати вироби.
Перша прес-машина із зсувом «народилася» в 1875 році в Англії. При цьому вона була призначена для друку на металі. Про те, що як основа для друку можна використовувати папір, відмітив друкар Рубель, унаслідок чого і виник перший офсетний друк листiвок. Більш того, папір міг вільно витримувати відтиски гумових букв з двох сторін. Так в 1904 році К. Херманн і І.В. Рубель офіційно зареєстрували свій патент, після чого крупні німецькі компанії почали виробляти друкарські машини.
На сьогоднішній день поліграфія досягла небувалих висот і на цьому не зупиняється. Удосконалюється цифровий друк вiзиток літографія, ксилографія, гравюра, а так само окремі види офсетного і голографічного друку.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 76 оценок. 36 пользовательских отзывов.