This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Фотоальбом своїми рукамиШкатулкою «золотих» життєвих моментів називають фотоальбом своїми руками. Геть застарілі написи, клей і вирізки із старих журналiв, тепер всю роботу на себе бере цифровий фотодрук і сучаснi фотокниги. Який інструмент має бути присутнім у фотографа в першу чергу? Цілком вірно, це очі! Якщо Вам достатньо одного погляду, щоб визначити кут для зйомки картини і розмістити їх в потрібній послідовності – Ви, поза сумнівом, професіонал. Але, навіть для Вас, рекомендується вивчити короткий огляд створення фотокниги. Щоб створити фотокнигу, здатну викликати масу позитивних емоцій, фотограф повинен користуватися декількома інструментами, головний з яких – очі. Лише очі, будучи головним інструментом при створенні макету майбутньої фотокниги, володіють достатнім професіоналізмом і можуть ще на етапі підбору фотографій побачити результат готового альбому.
Далі ланцюжок дій плавно переходить на найвідповідальніший етап – вибір фотографій. Фото для майбутньої фотокниги підбираються залежно від того, який стиль альбому визначений: дитячий, дорослий, весільний. Можете перебрати домашні любительські фото або замовити фотосесію у професіонала. Програма для фотокниг з великою різноманітністю готових шаблонiв дозволить дослідному користувачеві самостійно завантажити фото і створити власний макет фотокниги. Лише після Вашого схвалення фотокнига відправитися на друк в саме «серце» цифрової друкарні. Жодних посередників – лише замовник і виконавець!
Що має на увазі дизайн фотокниги? Поза сумнівом, це використання креативних, творчих ідей і фантазій в оформленні фото. Завдання дизайнера: максимально наблизити глядача до продемонстрованої події. Якщо це весільний альбом, то невід’ємні атрибути весільної церемонії повинні прикрашати сторінки фотокниги і відповідати пам’ятним знімкам. Залежно від тематики розробляється стиль альбому, він може бути строгим, якщо це рекламний альбом, або веселий, забавний, якщо це дитяча книга. Фотографії заздалегідь компонуються так, щоб в розвороті вони складали якусь загальну композицію, продуману укладачем і замовником. Вельми незвично, коли кадри розкидані в хаотичному порядку, різних розмірів, але при цьому доповнюють один одного. Для справжнього фотографа створення образу фотокниги – це немов передача внутрішнього настрою, натхнення картонних сторінок живими образами.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 65 оценок. 31 пользовательских отзывов.