This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Флаєри і буклети ефективна рекламаФлаєри і буклетиефективна реклама – потужна зброя в руках рекламщика, одні з найдешевших видів рекламоносителей. Головне достоїнство даного вигляду продукції – це барвистість і зручність друку. Його хочеться узяти в руки, він легко поміститися і в невелику дамську сумочку і в барсетку. Буклет в складеному вигляді займає мінімальне місце, а вже в розгорнутому здатний передати всю необхідну інформацію, яку хотів донести рекламодавець. Поглянемо на рекламi флаєри очима одержувача. Ми йдемо по вулиці, в голові переплітаються різні думки, обов’язково кудись квапимося, потрібно не забути зробити багато важливих дел, і тут розповсюджувач реклами збиває нас з пантелику і нав’язливо вручає «кольоровий папірець» з якимсь текстом. Так! Все виглядає саме так і подальша доля флаера або буклету зумовлена. А тепер перевтілимося з образу одержувача в розумного рекламіста і проаналізуємо свої помилки.

Помилка № 1. Структура макету. Не варто недооцінювати ефективність рекламного флаєра, потрібно уміти правильно подати інформацію на ньому і тоді він як точний постріл попаде в цiль, враховуючи, що ціна друку флаєри 1000 штук вельме доступна. Готовий макет буклета основа для розвитку думки, додавши правильний текст можна спостерігати, як він запрацює. Візуально ми можемо представити буклет як аркуш паперу, сформованний в два або більше. На лицьовій частині аркуша яскраве зображення Вашого продукту і назва компанії – не більш! Весь потрібний текст розмістите зсередини, а завершуючим блоком продаючого тексту стане контактна інформація.

Помилка № 2. Текст. Включайте в рекламний текст лише ту інформацію, яка обов’язково буде цікава читачеві: принадні акції, знижки, нові моделі, бонуси і дарунки. Тексту повинно бути небагато, більше зображень і «солодких» цифр у вигляді занижених цін. Додайтедо цього слоганце працює! Якщо немає власної фантазії, можна замовити виготовлення макету буклета у професіоналів.

Помилка № 3. «Млявий стиль». Не завжди можна зрозуміти, що вручає розповсюджувач на вулиці: рекламний буклет, флаєр або вирвану сторінку із старої книги. Перше, на що реагують наші чутливі рецептори – це поверхня буклета, дополнть яку може якісний офсетний друк. При вдалому виборі друкарського складу «паперовому шпигунові» пощастило залишитися в наших руках. Важливу роль грає також правильно вибрана колірна гамма виробу, але і з цим завданням може впоратися цифровий друк, який повноцінно відображує всі відтінки вибраної палітри.

Помилка № 4. Місце поширення. Упевненість в тому, що рекламну продукцію дешево краще поширювати в місцях великого скупчення людей – невірно. Люди зайняті важливими справами і часу на читання реклами у них немає. А ось відпочиваюча пара на лавці, відвідувачі кафе – сама відповідна аудиторія. Запам’ятаєте, коли людині нічого робити – він читає все, що попадеться під руку.

Звiсно, навіть правильно виконаний буклет або флаєр людина може викинути після того, як ознайомиться з інформацією, але все таки саму інформацію вона засвоїть, оскільки Ви передали її саме в тому вигляді, в якому вона його зацікавила!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 61 оценок. 34 пользовательских отзывов.