This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Перш за все, відблиски – це помітні світлові плями на зображенні, що не обумовлені логічно в конкретному місці зображення. Відблисками не вважається звичайний світлотіневий малюнок, що формує зображення (пам’ятаєте, що всі зображення, в будь-якому випадку – це результат роботи світлового променя, що потрапляє в об’єктив).

Проте, логіка і оптика часом йдуть в різні боки, і причина для цих світлових плям, з точки зору оптики, все ж є. Справа в тому, що будь-який промінь світла залишає слід на матриці, якщо він потрапив в об’єктив, просто в більшості випадків, це сама фотографія. В інших же випадках, на матриці можуть фіксуватися промені, які для неї не призначалися, саме вони і вважаються відблисками.

З’являються вони з кількох причин: падаючий під кутом промінь заломлюється в оптиці об’єктива, перевідбивається між елементами і потрапляє у випадкову точку матриці, в залежності від кутів падіння і заломлення.

Друга причина – пил на одному з елементів об’єктива, бруд і відбитки пальців, які просто підсвічують падаюче під кутом світло, а так як вони не знаходяться в точці фокусу, вони завжди розмиті. Більш того, в не дуже хороших об’єктивах від падаючого під кутом світла може не виникати відблисків, а просто падати контраст зображення, в тому числі, тільки з одного краю, що гірше для постобробки.

Негода також може бути причиною виникнення відблисків, у разі використання накамерного спалаху або наявності яскравих джерел неподалік від камери. Більш того, відблиски стають помітнішими на темному тлі, тобто, в темряві, коли співвідношення яскравих і темних зон кадру занадто велике.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 63 оценок. 20 пользовательских отзывов.