Foto und video

Internet-Werbung UBU
Statistiken der Website


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Internet-Werbung UBU

Fotos von Hochzeitsservice

Tag ihrer Hochzeit, die Sie Ihr ganzes Leben erinnern werden. Speichern Sie Ihre Erinnerungen über Jahre hinweg hilft Urlaub Fotoalbum. Sobald Sie es öffnen, wieder wird in der Erinnerung an Ihren Hochzeitstag wieder beleben.

DIE FOTOS BEI DER HOCHZEIT PASSIERT: REPORTAGE, ХУДОЖНЯ І ЗМІШАНА.

Репортажна фотозйомка полягає у фіксуванні за допомогою фотокамери ходу подій на святі.
При художній фотозйомці фотограф спеціально підбирає місця для зйомки, ракурси, пози.
Також можна зробити фото в студії.

In der Regel, на весіллі застосовується змішаний вид, коли фотограф фіксує події свята і виділяє певний час для художньої зйомки. Als nächstes können Sie mehrere Werke des Fotografen lesen:

Option 1.
Фотограф знимкує плівковою або цифровою фотокамерою Ваше свято і передає Вам відзняті фотоплівки або компакт-диск без додаткової обробки фотографій. Якщо Ви надрукуєте фотографії по 30 копійок, не поспішайте сварити фотографа за погану якість фотографій. Vielleicht, справа не в ньому, а в якості друку?

Option 2.
Фотограф знимкує Ваше свято, сам друкує перший примірник найкращих фотографій з урахуванням його бачення якості. Вам він передає фотоплівки і готові фотографії. Друк фотографій може відразу входити у його гонорар, und können verknüpft werden, um zu trennen.

Option 3.
Fotograf Znimkuê Ihre Hochzeit, macht sehr viel künstlerische Fotos, Tipps für diesen Ort, kommt mit für Sie posieren, finden Sie die besten Standorte. Nach der Hochzeit kümmert er sich künstlerisch Ihre besten Fotos mithilfe von Computer-software, macht eine Farbe und schwarz / weiß Fotos, druckt das Allerbeste und gibt Ihnen ein fertiges Fotoalbum. In der Regel, die Kosten für die Fotografie und die Kosten für weitere künstlerische Verarbeitung und Fotodruck separat verursacht durch.

Option 4.
Jemand von deinen Freunden werden Ihre Hochzeit zu fotografieren. Nachdem Sie alle sammeln, хто мав на весіллі фотоапарат, всі відзняті ними плівки і передаєте фотографу. Він розглядає їх, відбирає найкращі, найвдаліші кадри, обробляє їх і друкує Вам фотографії. В цьому випадку не забувайте, що Ваш другне професіонал у фотозйомці. Also, як казав відомий у Львові фотограф Ігор Герасимчук, “Hochzeit – це важливий захід, який відбувається раз у житті, і чи варто дозволяти, щоб на Вашому святі хтось вчився на своїх помилках? Думаю що ні. Але вибір за вами…”.

Ми підберемо для Вас фотографа, який зуміє побачити ізупинитина завжди найчудовіші моменти Вашого свята!


Internet-Werbung UBU

Internet-Werbung UBU
Webseite 10 ИЗ 10 НА ОСНОВЕ 56 ОЦЕНОК. 33 User-Bewertungen.