This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Наше життя наповнене подіями, емоціями та масою приємних моментів, згадуючи які, ми занурюємося в минуле і немов знову переживаємо ті прекрасні хвилини

Та пам’ятати все, на жаль, не може ніхто. Навіть самі важливі події, що залишили яскравий та кольоровий малюнок, з часом тьмяніють, а деколи й зовсім розчиняються та зникають

З часу коли з’явилися фотоапарати та відеокамери це здавалось б не є проблемою, але що робити коли якість ваших відбитків та відсутність досвіду фотографа значною мірою негативно відбивається на кінцевому результаті? Додаткова обробка фото завжди допоможе у цьому.

Обробка фото здійснюється в залежності від ваших побажань. Знімається ефект «червоних очей», проводиться ретушування (забирання зморшок, інших небажаних деталей), фотомонтаж, створення колажів, обробка весільних фото, художній дизайн (домальовування додаткових нюансів) тощо.

Обробка фотографій включає в себе широкий спектр послуг:

коррекцію світла, кольорів;
зміна яскравості, контрастності, насиченості кольору, регулювання колірного балансу, шуму, різкості знімка;
видалення зайвих деталей;
зміна фону;
часткове або повне знебарвлення.

Обробка фото також дозволяє виконувати реставрацію та відновлення різних ушкоджень фотографії, надавати колір чорно-білим знімкам. При обробці фото можна змінити розмір зображення і значно поліпшити його якість. Можна якісно зменшити фото для носіння в гаманці, або, навпаки, зробити плакат з портретом коханої людини.

Як часто ви довірялисявміючимспівробітникам або друзям, а потім, через купу часу отримували щось незрозуміле, засвічену, або просто зіпсовану подобу на фото? Обробка фотоскладний і трудомісткий процес, що вимагає не просто умінь, а ще й великого досвіду роботи в потрібному жанрі.

Наші фахівці нададуть Вашому фото абсолютно новий вигляд, який подарує Вам масу незабутньо приємних вражень!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 80 оценок. 40 пользовательских отзывов.