This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Всі ми маємо улюблені фільмиАле найулюбленішим нашим фільмом однозначно і назавжди залишиться фільм про наше весілляВідеофільмце чудова можливість знову і знову повернутися в день свого свята, ще раз пережити його, посміятися, а може і поплакати, від щастя.

Вважаємо, що немає потреби переконувати Вас у тому, що відеооператор повинен бути на весіллі обов’язково. Отже, що може оператор зробити для Вас?

Варіант перший.
Оператор просто знимкує Ваше весілля і накладає музику на відео. Ви отримуєте відеокасету або СD-диск, вартість яких обумовлюється окремо.

Варіант другий.
Оператор знимкує Ваше весілля, використовує при зйомці деякі відеоефекти і робить невеликий монтаж фільму, накладає музику. Ви також отримуєте відеокасету або СD-диск.

Варіант третій.
Оператор створює фільм про Ваше свято. Це включає в себе попередню розробку сценарію, зйомку Вашого знайомства абоІсторії кохання”, комп’ютерну обробку відзнятого відеоматеріалу, накладення комп’ютерних відоефектів, вставки кадрів з мультфільмів, фільмів, Ваших фотоальбомів, підбір і накладення музики і багато-багато іншого. В результаті Ви отримуєте готовий фільм про своє найкраще свято, який мало чим поступається голлівудським бестселерам!

Варіант четвертий.
Ваші друзі організовуютьлюбительськувідеозйомку. Після свята Ви віддаєте касету оператору, і він намагається зробити з неї відеофільм. Не обіцяємо Вам успішного результату в такому випадку. Адже, жодному любителю, який знімає свята час від часу, ніколи не дотягнутися по майстерності до того, хто робить це регулярно і професійно.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 82 оценок. 34 пользовательских отзывов.