Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

По-перше, навіщо: щоб коректно зняти кадр з балансом білого для конкретних умов (приміром, якщо приміщення висвітлюється денним світлом зовні, лампою розжарювання на столі і лампами денного світла на стелі), є сенс, в основному, для JPEG, бо потім виправляти складніше.

По-друге, робиться це легко: знімаєте кадр з переважанням чогось нейтрального і не дуже темного (білий аркуш, білий відбивач, сірий фон, сіра тестова карта, асфальт, офісний сірий стелю), тільки бажано ближче до об’єкта, потім вибираєте відповідний пункт в меню («користувальницький бб», «custom wb») і вказуєте там цей тестовий кадр. Вказувати треба перед зйомкою, а не після.

Є більш просунуті фотоапарати: функція швидкого встановлення ББ виводиться на швидку кнопку з можливістю включення (бачив в Samsung NX10 і Olympus PEN), натиснувши її, побачите на екрані змінився видошукач з командою – наводите на мету, натискаєте кнопку спуску – фотоапарат робить тестовий кадр, не записуючи на матрицю і вимірює ББ по ньому, для цього достатньо лише знайти більш-менш сіру або білу поверхню. Можна погратись з балансом білого, підкладаючи фотоапарату не білі семпли, а кольорові, щоб потім знімати зі збитим ББ для отримання цікавих відтінків, хоча це можна зробити і при редагуванні або конвертації.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 58 оценок. 37 пользовательских отзывов.