Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Основна ідея проста: при зйомці на основі TFP не відбувається грошової компенсації жодної зі сторін. Модель не отримує погодинну або сесійну оплату, і фотограф не отримує погодинну оплату, або яку-небудь іншу оплату за надання моделі знімків. Всі учасники зйомки TFP знімаються в надії отримати хорошу якість зображення для їх портфоліо, які вони можуть використовувати для самореклами та просування в роботі.

TFP зйомка, як правило, є областю фотографів-любителів та / або початківців моделей, хоча багато професіоналів можуть провести TFP зйомку з непрофесійною моделлю, яка не могжет оплатити зйомку, але чомусь цікавить фотографа. Це не означає, що видатні роботи не можуть бути зроблені на TFP основі: багато фотографів-аматорів мають талант і можливості, які можуть конкурувати з можливостями професійних фотографів.

Чого моделі повинні очікувати від TFP зйомки:

1) Дружнє, професійна поведінка від фотографа. Навіть якщо фотограф любитель або новачок, це не є виправданням для того, щоб не розглядати модель як цінний внесок в їх роботу.

2) Робота є розумним співвідношенням таланту фотографа і його досвіду. TFP — не «другосортна зйомка», і вона повинна бути хорошої якості.

3) Підписаний реліз, який вказує, що модель отримає у вигляді компенсації за роботу. Це захищає як фотографа, так і модель, роблячи їх права та обов’язки зрозумілими один до одного.

Чого моделі не повинні очікувати від TFP зйомки:

1) Оплата. Це включає в себе доходи від подальшого продажу або ліцензії на фотографіях у більшості випадків. Багато фотографів дають моделі певний відсоток від доходу від таких продажів або ліцензії, але якщо модель за, а фотограф проти, то модель не має права наполягати. Це, швидше, може бути як приємний бонус, але не обов’язкова умова.

2) Необмежені права на фотографії. У більшості країн існує закон про те, що фотографії є власністю фотографа. Модель може мати право на деякі з них, але фотограф є первинним правовласником. Більшість TFP релізів передбачають, що модель може використовувати фотографії тільки для самореклами (портфоліо) і не може продати або повторно ліцензувати їх.

3) Необмежена кількість знімків. Друк якісних фотографій — задоволення не з дешевих. Фотограф повинен запропонувати розумну кількість віддрукованих знімків. Якщо модель хоче більше роздруківок, ніж було погоджено до зйомок, то цілком розумно, що модель повинна заплатити розумну ціну за них.

Напевно, найпоширенішою скаргою на початківців моделей на основі TFP є те, що вони ненадійні, і іноді не з’являються на заплановані фотосесії. Звичайним відповіддю на скаргу такого роду звичайно є те, що оскільки моделі не платять, то вона не має жодних реальних зобов’язань перед фотографом. Це, м’яко кажучи, неправильно. Фотограф зобов’язався знімати. Якщо модель не з’явилася на фотосесію, то для фотографа навіть на основі TFP — це збитки, так як це згаяний час і можливості.

TFP зйомка — це відмінний спосіб як для моделі, так і для фотографа заповнити своє портфоліо, а також отримати задоволення від самого процесу зйомки.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 59 оценок. 29 пользовательских отзывов.