Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Кожний момент нашого життя унікальний і неповторний! Фотографія — це найкращий провідник до спогадів та відчуття пережитих емоцій знову і знову. Фотознімок допомагає зберегти найкраще, що з нами відбувалося. А фотограф — людина, яка тонко бачить яскраві моменти та досконало фіксує їх.

Людина, на жаль чи на щастя, має лише одне життя, кожна мить якого неповторна – не забувайте про це! І власне головним моїм завданням є фіксувати щасливі важливі й незабутні миті Вашого життя. Звісно, усе хороше лишається у пам’яті надовго, але ж як приємно згадувати про хороші події, гортаючи фотоальбом із світлинами, котрі нагадують про старі добрі часи.

Дуже часто фотокартка може передати стільки інформації, емоцій, скільки словесно жодна людина не здатна.

Краще один раз побачити, ніж сто раз почути, розумні казали… І замість того, щоб годинами розповідати друзям чи родичам про якусь значущу подію, покажіть декілька фотографій, котрі викликають у Вас найбільше емоцій, і цього буде достатньо. Адже, де є хороше фото, там слова зайві!

Мої фотографії ексклюзивні, наповнені життям. Пропоную Вам сфотографуватися особисто, колективно або зробити подарунок коханій людині.

Сфери послуг:

весільна фотозйомка;
фотозйомка «Love Story»;
сімейне фото;
корпоративи;
дні народження;
та будь-яке інше свято.

Контактна особа: Максим Семенюк
Телефон: (063) 363-83-64
Сайт: http://max-photo.org.ua


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 65 оценок. 30 пользовательских отзывов.