Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Одним із напрямків діяльності нашої фотостудії є професійна рекламна фотозйомка. Рекламне фото — це насамперед рекламна концепція, ідея, образ, які будуть безпосередньо взаємодіяти зі споживачем шляхом візуального сприйняття.
Рекламна фотозйомка являє собою більш складний процес ніж будь-який інший вид зйомки. В процесі рекламної фотозйомки крім фотографа бере участь низка спеціалістів — арт-директор, креативний директор, стилісти, спеціалісти з різного виду реквізиту та спецефектів, дизайнери. Для реалізації креативної ідеї можна залучити також моделей, спортсменів, каскадерів, власників приватних колекції і т.д. — все залежить від основної теми фотопроекту.

Рекламна фотозйомка проводиться за технічним завданням замовника, або ж за креативною ідеєю створеною нашими спеціалістами.

Простішим видом рекламної фотозйомки є предметна зйомка для публікації в каталогах, буклетах, рекламних проектах, на сайтах, в інтернет-магазинах і т.д.

Для предметної зйомки використовуємо комплект мобільного студійного світла, що дає можливість проведення зйомки на території замовника. Це особливо зручно, якщо є необхідність у зйомці малопридатних для транспортування предметів (різна їжа, солодощі, морозиво і т.д.).

Крім цього пропонуємо наступні послуги: репортажна фотозйомка, весільна фотозйомка, фотозйомка архітектури та інтер’єрів, портретна зйомка, проведення фотосесій.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 71 оценок. 22 пользовательских отзывов.