This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Як зробити візитку що продаєПерше, що повинен уміти продавець – це пропонувати товар. На будь-який товар знайдеться свій покупець, головне змусити думати його про правильність рішення, що приймається. У важкий момент роздумів «зброєю», що нагадує, в руках невизначеної жертви буде візитка. Шаблони візиток мають бути продумані ретельно. Ви вже витрачаєте гроші на друк, так робіть так, щоб це був не просто папірець, а інструмент залучення клієнтів.
Уявіть, що Ви відвідали конференцію, на якій було присутньо більше 300 чоловік. За час конференції Вам вдалося познайомитися з десятком людей і обмiнятись з ними візитками. В результаті у Вас штук 30-50 нових контактів. Пройшло два тижні, і Ви вирішуєте розібрати цей оберемок контактів. Берете пачку візиток і починаєте згадувати, хто є хто, яку продукцію/вигоду Ви можете отримати від людини, чия візитка у Вас в руках. В кращому разі Ви пригадаєте максимум половину. Це тому, що 80-90 % візиток, що використовуються в бізнесі, по суті, не є такими, якi продають.

Декілька простих секретів перед створенням макету:

Поглянете на візитку очима потенційного клієнта і устраніть недоліки коли створюєте власний макет вiзитки. Правильно подберіть фон, колір і розмір шрифту, щоб він не затемняв основний текст і не приховував зображення. Візитна картка передається найчастіше прямо в руки, тому має бути приємною на дотик, використовуйте лише якісні матеріали для друку.

Як зробити вiзитку що продає?

— на лицьовій стороні окрім назви має бути ще і коротка інформація про фірму, людина повинна розуміти чим конкретно Ви займаєтеся;
— придумайте самі або замовте спеціальний рекламний слоган і використовуйте його на ліцової стороні, звучну фразу запам’ятати легше чим «цеглину» тексту;
— обов’язково вказуйте декількаконтактiв:телефони мобільні і стаціонарний, скайп, електронну пошту, адресу сайту або сторінки;
— особливу увагу приділите звороту — виділить конкретну пропозицію, дуже добре працює безкоштовна пропозиція якої-небудь послуги або товару;
— замовляйте декілька комплектів, якщо пропонуєте різні товари і послуги, фіксуйте конкретну пропозицію з ціною, знижкою або бонусом.

Візьміть на озброєння ці нескладні рекомендації замовте виготовлення візиток онлайн з доставкою в будь-який куточок країни і успіх серед покупців і заздрість конкурентів Вам забезпечені!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 92 оценок. 34 пользовательских отзывов.