Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Якщо об’єктив або фотоапарат видає бек-фокус, ви здаєте і апарат, і об’єктив (и) в спеціальний сервіс, в якому займаються юстировкою – займатися цим самостійно, без відповідних знань, початківцю без наявності спеціалізованого ПЗ не можна.

У сервісі, в першу чергу, вам здійснюють юстировку фотоапарата по еталонному об’єктиву – фотоапарат юстирується, переважно, програмно (підключається до комп’ютера, після чого через команди програміста від нього домагаються коректної фокусування на еталонному об’єктиві), але може здійснюватися і механічне втручання. Після цього під ваш фотоапарат, який стає еталонним, юстирується і об’єктив, як правило, механічно – в них зазвичай крутять потрібні гвинтики, трохи менше значення, в даному випадку, має програмна юстировка.

Юстировка буває терміновою (від години до дня) і нетерміновою (близько тижня або більше, якщо по гарантії). Причина банальна – час все псує, як роботу електроніки, так і зношує деталі (іноді й руки беруть участь в процесі), до того ж, може мати місце і виробничий брак внаслідок недостатнього контролю якості.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 64 оценок. 36 пользовательских отзывов.