This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Отже, ви вирішили придбати фотоапарат, але не знаєте з чого почати. Багато в чому вибір фотоапарата будуть визначати цілі його використання.

Для зйомок на відпочинку, сімейних свят та місць визначних пам’яток підійде компактна цифрова або плівкова камера, для роботи в студії або постійних зйомках на весіллях, банкетах та інших заходах потрібна фототехніка серйозніше.

Основними критеріями при виборі фотоапарата можуть служити:

Цілі використання Якість одержуваних фотографій Тип носія (плівка / цифра) Розміри і вага Ціна фотоапарата
Сьогодні цифрові фотоапарати сприймаються нами природно і спокійно. Адже зовсім недавно на власників такої іграшки падали косі погляди захоплених людей. Воно й зрозуміло, ціни на них були просто космічними, але стрімкий розвиток ринку цифрової фотоіндустрії зробило «цифровики» доступними практично для всіх. Серед моря фотоапаратів найдешевшими і затребуваними як і раніше залишаються «мильниці». Основна перевага — мініатюрність. Їх зручно носити, брати з собою в далекі поїздки. Та й функціональність у них теж не слабка ланка. Більшість знімають відео, записують звук, а деякі й зовсім програють МР3. Сучасні «мильниці» сильно еволюціонували. Сьогодні «мильна» стандарт вже 7 mpx, і він не стоїть на місці, постійно підвищуючи цю планку.

Ще один важливий момент — можливість збільшення. За це відповідає оптичний зум, який якісно наближає об’єкт зйомки. Наприклад, якщо передбачається портретна зйомка, краще вибрати модель з високим зумом — від 5-кратного і вище.

Також важливий хороший об’єктив, оптичний стабілізатор — панацея від «тремтячих» рук, функція макрозйомки (зйомка з дуже близької відстані, майже впритул до об’єкту) і потужний акумулятор. До речі, можливість використання стандартних батарей — зайве сальдо на користь апарату. Сучасні цифрові камери часто мають цілу низку додаткових можливостей, принципово недоступних для плівкових побратимів. Серед них, наприклад, відеозапис, режим зйомки панорам або запис аудіокоментарі. Крім того, спеціальні алгоритми обробки зображень, реалізовані у програмному забезпеченні камер, дозволяють частково замінити такі традиційні фотографічні інструменти, як, наприклад, світлофільтри і плівки для різних типів освітлення.

В даний час існує величезна кількість растрових редакторів і спеціалізованих програм для обробки цифрових зображень — починаючи з досить примітивних інструментів, які поставляються разом з операційною системою Windows, і закінчуючи такими потужними пакетами, як, наприклад, Adobe Photoshop Elements, який часто поставляється в комплекті з цифровими камерами. Застосування цих коштів значно розширює творчі можливості фотографа: ви можете обрізати знімки так, як вам захочеться, вільно займатися цветокоррекцией і ретушшю (наприклад, усуненням горезвісного ефекту «червоних очей»), застосовувати до фотографій різноманітні спецефекти, накладати на них тексти і робити фотомонтаж — все, що захочеться вашій душі. Строго кажучи, ви можете робити те ж саме і з «плівковими» знімками, попередньо перевівши їх у цифровий формат за допомогою сканера. Однак, це зайвий і досить рутинний технологічний етап, що віднімає багато часу і сил. Крім цього, треба мати певну кваліфікацію й досить дорогим обладнанням, щоб виконати сканування відбитків або безпосередньо плівки без значних втрат якості. Можна, звичайно, звернутися в спеціальну лабораторію, однак це теж зажадає тимчасових і грошових витрат. Таким чином, якщо ви плануєте займатися цифровою обробкою зображень, є прямий сенс спочатку одержувати ці зображення в цифровому вигляді.

Добре, ви визначилися з вибором «ваговій категорії» камери. А що ж далі? А далі можна сміливо відправлятися в магазин. Справа тут зводиться до того — в який магазин? Фототехнікою торгують всі, кому не лінь — і кіоски стільникового зв’язку, і супермаркети електроніки (і не тільки), і спеціалізовані магазини. Правильніше буде обійти безліч таких точок. Порівняти асортимент і ціни. Але перевагу все-таки треба віддати останнім — спеціалізованим магазинам.

На прилавках море різновидів цифрових фотокамер різних виробників. Але, незважаючи на це, спектр можливостей приблизно однаковий у всіх камер однієї «ваговій» категорії. Таким чином можна сказати, що «мильниця» NIKON значно краще SAMSUNG’a. Вони приблизно на одному рівні, а вибір бренду лягає на ваш смак. Тим більше що випускаються практично всі побутові (є й професійні) «мильниці» в Піднебесній, тобто в Китаї. Але, якщо ви вирішили придбати апарат серйозніше, то краще вибирати відомі і перевірені бренди: NIKON (робить тільки фотоапарати, що є добре); CANON, OLYMPUS, SONY, Panasonic і т.п. Деякі «великі» апарати, наприклад, SONY R-1 ще можна зустріти японського виробництва, що гарантує високу якість.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 55 оценок. 23 пользовательских отзывов.