This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Фокусна відстань об’єктиву – це умовна величина, яка означає відстань від точки заломлення променів до площини плівки або матриці. Вона ніяк фізично не локалізується на поверхні передньої чи інших лінз, не вказується районі діафрагми і відповідно не градуіруется, це лише оптична величина – її достатньо взяти за аксіому і повірити на слово тим, хто ваш об’єктив розробив.

Як правило, чим довший об’єктив, тим більша у нього фокусна відстань, чим коротший, тим вона коротша. У разі зум-об’єктивів і надширококутним, а також залежно від світлосили, така тенденція розмивається (докладніше дивіться у статті про об’єктиви). Ефективна фокусна відстань – це фактичне фокусна відстань об’єктиву, помножена на кроп-фактор (коефіцієнт, що відображає, у скільки разів матриця фотоапарата менша стандарту 135).


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 93 оценок. 33 пользовательских отзывов.