This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Фото послуги на весілля

День свого весілля Ви будете пам’ятати все життя. Зберегти Ваші приємні спогади на довгі роки допоможе святковий фотоальбом. Як тільки ви відкриєте його, знову оживе в пам’яті день вашого весілля.

ФОТОЗЙОМКА НА ВЕСІЛЛІ БУВАЄ: РЕПОРТАЖНА, ХУДОЖНЯ І ЗМІШАНА.

— Репортажна фотозйомка полягає у фіксуванні за допомогою фотокамери ходу подій на святі.
— При художній фотозйомці фотограф спеціально підбирає місця для зйомки, ракурси, пози.
— Також можна зробити фото в студії.

Як правило, на весіллі застосовується змішаний вид, коли фотограф фіксує події свята і виділяє певний час для художньої зйомки. Далі Ви можете прочитати декілька варіантів роботи фотографа:

Варіант 1.
Фотограф знимкує плівковою або цифровою фотокамерою Ваше свято і передає Вам відзняті фотоплівки або компакт-диск без додаткової обробки фотографій. Якщо Ви надрукуєте фотографії по 30 копійок, не поспішайте сварити фотографа за погану якість фотографій. Можливо, справа не в ньому, а в якості друку?

Варіант 2.
Фотограф знимкує Ваше свято, сам друкує перший примірник найкращих фотографій з урахуванням його бачення якості. Вам він передає фотоплівки і готові фотографії. Друк фотографій може відразу входити у його гонорар, а може обумовлюватись окремо.

Варіант 3.
Фотограф знимкує Ваше весілля, робить багато художніх фотографій, підбирає для цього місця, вигадує для Вас пози, знаходить найкращі ракурси. Після весілля він художньо обробляє Ваші кращі фотографії за допомогою комп’ютерних програм, робить кольорові і чорно-білі фотографії, друкує найкращі і віддає Вам готовий фотоальбом. Як правило, вартість фотозйомки і вартість подальшої художньої обробки та друку фотографій обумовлюється окремо.

Варіант 4.
Хтось з Ваших друзів фотографує Ваше весілля. Ви після свята збираєте у всіх, хто мав на весіллі фотоапарат, всі відзняті ними плівки і передаєте фотографу. Він розглядає їх, відбирає найкращі, найвдаліші кадри, обробляє їх і друкує Вам фотографії. В цьому випадку не забувайте, що Ваш друг — не професіонал у фотозйомці. Тому, як казав відомий у Львові фотограф Ігор Герасимчук, «Весілля — це важливий захід, який відбувається раз у житті, і чи варто дозволяти, щоб на Вашому святі хтось вчився на своїх помилках? Думаю що ні. Але вибір за вами…».

Ми підберемо для Вас фотографа, який зуміє побачити і «зупинити» на завжди найчудовіші моменти Вашого свята!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 49 оценок. 28 пользовательских отзывов.