Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Фотоальбом своїми рукамиШкатулкою «золотих» життєвих моментів називають фотоальбом своїми руками. Геть застарілі написи, клей і вирізки із старих журналiв, тепер всю роботу на себе бере цифровий фотодрук і сучаснi фотокниги. Який інструмент має бути присутнім у фотографа в першу чергу? Цілком вірно, це очі! Якщо Вам достатньо одного погляду, щоб визначити кут для зйомки картини і розмістити їх в потрібній послідовності – Ви, поза сумнівом, професіонал. Але, навіть для Вас, рекомендується вивчити короткий огляд створення фотокниги. Щоб створити фотокнигу, здатну викликати масу позитивних емоцій, фотограф повинен користуватися декількома інструментами, головний з яких – очі. Лише очі, будучи головним інструментом при створенні макету майбутньої фотокниги, володіють достатнім професіоналізмом і можуть ще на етапі підбору фотографій побачити результат готового альбому.
Далі ланцюжок дій плавно переходить на найвідповідальніший етап – вибір фотографій. Фото для майбутньої фотокниги підбираються залежно від того, який стиль альбому визначений: дитячий, дорослий, весільний. Можете перебрати домашні любительські фото або замовити фотосесію у професіонала. Програма для фотокниг з великою різноманітністю готових шаблонiв дозволить дослідному користувачеві самостійно завантажити фото і створити власний макет фотокниги. Лише після Вашого схвалення фотокнига відправитися на друк в саме «серце» цифрової друкарні. Жодних посередників – лише замовник і виконавець!
Що має на увазі дизайн фотокниги? Поза сумнівом, це використання креативних, творчих ідей і фантазій в оформленні фото. Завдання дизайнера: максимально наблизити глядача до продемонстрованої події. Якщо це весільний альбом, то невід’ємні атрибути весільної церемонії повинні прикрашати сторінки фотокниги і відповідати пам’ятним знімкам. Залежно від тематики розробляється стиль альбому, він може бути строгим, якщо це рекламний альбом, або веселий, забавний, якщо це дитяча книга. Фотографії заздалегідь компонуються так, щоб в розвороті вони складали якусь загальну композицію, продуману укладачем і замовником. Вельми незвично, коли кадри розкидані в хаотичному порядку, різних розмірів, але при цьому доповнюють один одного. Для справжнього фотографа створення образу фотокниги – це немов передача внутрішнього настрою, натхнення картонних сторінок живими образами.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 80 оценок. 20 пользовательских отзывов.