This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Перекидний календар може бути рiзним«Який сьогодні день?» – одне з питань, що найчастіше ставляться, в перебігу дня. Дійсно, дні проходят мимо нас швидкоплинними митями. Не встигаємо озирнутися, як було сьогодні, а вже завтра, лише числа календаря міняються одне на інше. До речі, про календарі! Подібність календарю наказав створити Цезарь, розділивши рік на 12 місяців – так зручніше було збирати борги з жителів. На щастя, сучасний перекiдний календар може бути рiзним, вiн не нагадує нам про матеріальні борги, але говорить про головний людський борг – уміти жити і правильно розпоряджатися часом.
Веселим лічильником прожитих днів послужить фотокалендар онлайн, стиль якого під силу визначити кожному з нас.
Фотокалендар корпоративний надасть допомога добросовісному співробітникові: дати можуть вказувати на важливі робочі аспекти, а забавні фото спільного відпочинку з колегами – на гідне місце в колективі. Пригадаєте на власному прикладі, напевно, були моменти, коли Ви забували виконати важливе доручення. Виправдання: «Я забув» не задовольнить розгніваного директора, тому озбройтеся точним помічником — настінний фотокалендар.
Фотокалендар родинний, зовсім iнша справа, його головне завдання нагадувати всім членам сім’ї о важливих родинних моментах і датах. У Вас багато яскравих забутих фотографій, люблячі родичі і вірні друзі прагнуть палких поздоровлень на свій день народження? Відмінний привід з’єднати всі чинники воєдино і створити настінний фотокалендар онлайн. Досить завантажити фото своїх близьких і вказати на виділені дати – вже через пару днів перекидний помічник буде прикрасою домашнього інтер’єру.
Не можна не згадати про улюблені «квіточки» нашого життя – дітей. Фотокалендар дитячий допоможе маляті не лише щодня зустрічатися з улюбленими героями, але і правильно вести відлік часу, вивчати дні тижня, числа і дати. Друк фотокалендарів передбачає як веселий мультиплікаційний формат, так і нанесення зображень самого маляти. В кожного місяця своя сторіночка – так дитяті краще запам’ятати пори року і назви місяців.
Різновид календарів визначається сферою їх подальшого використання. Наприклад, будівельна компанія бачить ідеальний варіант календаря із зображеннями готових об’єктів, туристична фірма розмістить на сторінках перекидного календаря популярні курорти, а Ваш індивідуальний перекидний календар гідний бути в числі неповторних.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 59 оценок. 30 пользовательских отзывов.