Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Перекидний календар може бути рiзним«Який сьогодні день?» – одне з питань, що найчастіше ставляться, в перебігу дня. Дійсно, дні проходят мимо нас швидкоплинними митями. Не встигаємо озирнутися, як було сьогодні, а вже завтра, лише числа календаря міняються одне на інше. До речі, про календарі! Подібність календарю наказав створити Цезарь, розділивши рік на 12 місяців – так зручніше було збирати борги з жителів. На щастя, сучасний перекiдний календар може бути рiзним, вiн не нагадує нам про матеріальні борги, але говорить про головний людський борг – уміти жити і правильно розпоряджатися часом.
Веселим лічильником прожитих днів послужить фотокалендар онлайн, стиль якого під силу визначити кожному з нас.
Фотокалендар корпоративний надасть допомога добросовісному співробітникові: дати можуть вказувати на важливі робочі аспекти, а забавні фото спільного відпочинку з колегами – на гідне місце в колективі. Пригадаєте на власному прикладі, напевно, були моменти, коли Ви забували виконати важливе доручення. Виправдання: «Я забув» не задовольнить розгніваного директора, тому озбройтеся точним помічником — настінний фотокалендар.
Фотокалендар родинний, зовсім iнша справа, його головне завдання нагадувати всім членам сім’ї о важливих родинних моментах і датах. У Вас багато яскравих забутих фотографій, люблячі родичі і вірні друзі прагнуть палких поздоровлень на свій день народження? Відмінний привід з’єднати всі чинники воєдино і створити настінний фотокалендар онлайн. Досить завантажити фото своїх близьких і вказати на виділені дати – вже через пару днів перекидний помічник буде прикрасою домашнього інтер’єру.
Не можна не згадати про улюблені «квіточки» нашого життя – дітей. Фотокалендар дитячий допоможе маляті не лише щодня зустрічатися з улюбленими героями, але і правильно вести відлік часу, вивчати дні тижня, числа і дати. Друк фотокалендарів передбачає як веселий мультиплікаційний формат, так і нанесення зображень самого маляти. В кожного місяця своя сторіночка – так дитяті краще запам’ятати пори року і назви місяців.
Різновид календарів визначається сферою їх подальшого використання. Наприклад, будівельна компанія бачить ідеальний варіант календаря із зображеннями готових об’єктів, туристична фірма розмістить на сторінках перекидного календаря популярні курорти, а Ваш індивідуальний перекидний календар гідний бути в числі неповторних.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 47 оценок. 22 пользовательских отзывов.