Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Наше життя наповнене подіями, емоціями та масою приємних моментів, згадуючи які, ми занурюємося в минуле і немов знову переживаємо ті прекрасні хвилини…

Та пам’ятати все, на жаль, не може ніхто. Навіть самі важливі події, що залишили яскравий та кольоровий малюнок, з часом тьмяніють, а деколи й зовсім розчиняються та зникають…

З часу коли з’явилися фотоапарати та відеокамери це здавалось б не є проблемою, але що робити коли якість ваших відбитків та відсутність досвіду фотографа значною мірою негативно відбивається на кінцевому результаті? Додаткова обробка фото завжди допоможе у цьому.

Обробка фото здійснюється в залежності від ваших побажань. Знімається ефект «червоних очей», проводиться ретушування (забирання зморшок, інших небажаних деталей), фотомонтаж, створення колажів, обробка весільних фото, художній дизайн (домальовування додаткових нюансів) тощо.

Обробка фотографій включає в себе широкий спектр послуг:

— коррекцію світла, кольорів;
— зміна яскравості, контрастності, насиченості кольору, регулювання колірного балансу, шуму, різкості знімка;
— видалення зайвих деталей;
— зміна фону;
— часткове або повне знебарвлення.

Обробка фото також дозволяє виконувати реставрацію та відновлення різних ушкоджень фотографії, надавати колір чорно-білим знімкам. При обробці фото можна змінити розмір зображення і значно поліпшити його якість. Можна якісно зменшити фото для носіння в гаманці, або, навпаки, зробити плакат з портретом коханої людини.

Як часто ви довірялися «вміючим» співробітникам або друзям, а потім, через купу часу отримували щось незрозуміле, засвічену, або просто зіпсовану подобу на фото? Обробка фото — складний і трудомісткий процес, що вимагає не просто умінь, а ще й великого досвіду роботи в потрібному жанрі.

Наші фахівці нададуть Вашому фото абсолютно новий вигляд, який подарує Вам масу незабутньо приємних вражень!


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 64 оценок. 38 пользовательских отзывов.