Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Перш за все, відблиски – це помітні світлові плями на зображенні, що не обумовлені логічно в конкретному місці зображення. Відблисками не вважається звичайний світлотіневий малюнок, що формує зображення (пам’ятаєте, що всі зображення, в будь-якому випадку – це результат роботи світлового променя, що потрапляє в об’єктив).

Проте, логіка і оптика часом йдуть в різні боки, і причина для цих світлових плям, з точки зору оптики, все ж є. Справа в тому, що будь-який промінь світла залишає слід на матриці, якщо він потрапив в об’єктив, просто в більшості випадків, це сама фотографія. В інших же випадках, на матриці можуть фіксуватися промені, які для неї не призначалися, саме вони і вважаються відблисками.

З’являються вони з кількох причин: падаючий під кутом промінь заломлюється в оптиці об’єктива, перевідбивається між елементами і потрапляє у випадкову точку матриці, в залежності від кутів падіння і заломлення.

Друга причина – пил на одному з елементів об’єктива, бруд і відбитки пальців, які просто підсвічують падаюче під кутом світло, а так як вони не знаходяться в точці фокусу, вони завжди розмиті. Більш того, в не дуже хороших об’єктивах від падаючого під кутом світла може не виникати відблисків, а просто падати контраст зображення, в тому числі, тільки з одного краю, що гірше для постобробки.

Негода також може бути причиною виникнення відблисків, у разі використання накамерного спалаху або наявності яскравих джерел неподалік від камери. Більш того, відблиски стають помітнішими на темному тлі, тобто, в темряві, коли співвідношення яскравих і темних зон кадру занадто велике.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 83 оценок. 30 пользовательских отзывов.