Фото та відео

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Интернет реклама УБС

Всі ми маємо улюблені фільми… Але найулюбленішим нашим фільмом однозначно і назавжди залишиться фільм про наше весілля… Відеофільм — це чудова можливість знову і знову повернутися в день свого свята, ще раз пережити його, посміятися, а може і поплакати, від щастя.

Вважаємо, що немає потреби переконувати Вас у тому, що відеооператор повинен бути на весіллі обов’язково. Отже, що може оператор зробити для Вас?

Варіант перший.
Оператор просто знимкує Ваше весілля і накладає музику на відео. Ви отримуєте відеокасету або СD-диск, вартість яких обумовлюється окремо.

Варіант другий.
Оператор знимкує Ваше весілля, використовує при зйомці деякі відеоефекти і робить невеликий монтаж фільму, накладає музику. Ви також отримуєте відеокасету або СD-диск.

Варіант третій.
Оператор створює фільм про Ваше свято. Це включає в себе попередню розробку сценарію, зйомку Вашого знайомства або «Історії кохання», комп’ютерну обробку відзнятого відеоматеріалу, накладення комп’ютерних відоефектів, вставки кадрів з мультфільмів, фільмів, Ваших фотоальбомів, підбір і накладення музики і багато-багато іншого. В результаті Ви отримуєте готовий фільм про своє найкраще свято, який мало чим поступається голлівудським бестселерам!

Варіант четвертий.
Ваші друзі організовують «любительську» відеозйомку. Після свята Ви віддаєте касету оператору, і він намагається зробити з неї відеофільм. Не обіцяємо Вам успішного результату в такому випадку. Адже, жодному любителю, який знімає свята час від часу, ніколи не дотягнутися по майстерності до того, хто робить це регулярно і професійно.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 58 оценок. 22 пользовательских отзывов.